Кіберполіція взаємодіє з приватними компаніями з кібербезпеки з метою підвищення ефективності розкриття злочинів

Департамент кіберполіції постійно проводить заходи, які направлені на забезпечення безпечного кіберпростору кожного громадянина. З цією метою на постійній основі проводяться робочі зустрічі наших фахівців з фахівцями приватного сектору, які являються спеціалістами в IT безпеці. Метою таких зустрічей є обмін досвідом в сфері кібербезпеки та створення ефективних інструментів боротьби з загрозами, що кидає нам Інтернет простір. 
 
Нещодавно, на території України, відбулися дві конференції UISGCON (організатор – Berezha Security) та HackIT (організатор – ProtectMaster) на яких обговорювалися сучасні загрози в Інтернет просторі та нові види шкідливого програмного забезпечення. Співробітники кіберполіції показали ефективні методи протистояння сучасним загрозам в Інтернеті та отримали позитивний досвід роботи в даному напрямку приватного сектору. Також обговорено ефективність реагування на кіберзагрози завдяки роботі онлайн форми зворотного зв’язку на сайті кіберполіції. Це дало змогу отримувати дуже багато корисної інформації від рядових громадян та від фахівців у сфері кібербезки в онлайн режимі, завдяки чому ефективність реагування на кіберзагрози збільшилася в декілька разів. 

Сталий канал зв’язку з громадянами активно допомагає в розшуку хакерів та документуванню кібрезлочинів. Так, від директора компанії ТОВ “ПротектМастер Солюшнс” Книша Микити було отримано інформацію щодо діяльності організованого хакерського угрупування, що займається крадіжкою коштів з кредитних карток та несанкціонованим копіюванням кредитних карток з метою подальшого продажу. 
 

Поделиться или сохранить:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *